Kochani, niestety, poprawy nie ma, w związku z tym zmuszona jestem namieszać w grafiku również w kolejnym tygodniu :( Podobnie do sytuacji z poprzedniego tygodnia część zajęć zostanie odwołana, a na niektórych pojawią się zastępstwa. Wiąże się to niestety z tym, że z większością z Was nie spotkam się ponad miesiąc :(

Nie byłabym sobą, gdybym nie widziała pozytywnych stron tej sytuacji. Ale o tym opowiem Wam już na naszym najbliższym spotkaniu, czyli dopiero w Nowym Roku. Prosimy, śledźcie uważnie stronę oraz grafik zajęć. Nanoszę powoli w nim zmiany. Wszystkie kursy, których zajęcia zostały odwołane przesuną się o kolejny tydzień.

Jeden z pozytywów jest taki, że daje Wam to więcej czasu na świąteczne porządki oraz zakupy… prezentów rzecz jasna :) Mam nadzieję, że w Nowym Roku spotkamy się zdrowi, pełni energii i gotowi na nowe taneczne wyzwania :)

W związku z zaistniałą sytuacją w najbliższym tygodniu nie odbędą się zajęcia poniższych grup:

  • niedziela 18 grudnia, godzina 18.30 – Salsa Pary 2
  • poniedziałek 19 grudnia, godzina 20.30 – Bachata 1
  • wtorek 20 grudnia, godzina 20.15 – Bachata 3
  • środa 21 grudnia, godzina 18.45 – Salsa Pary 1
  • środa 21 grudnia, godzina 20.30 – Salsa Pary 1
  • czwartek 22 grudnia, godzina 20.40 – Wymiatacze

Za zmiany raz jeszcze bardzo gorąco Was przepraszamy. Do zobaczenia już w Nowym Roku! Startujemy 8 stycznia, miejmy nadzieję ze zdrową już Gochą.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl