Wakacje już powolutku dobiegają końca. Na szczęście kalendarzowe lato jeszcze w pełni, a długie ciepłe wieczory zachęcają do aktywności! Szczególnie, że w naszych sercach pali się ogień, który specjalnie dla Was wieziemy prosto z Nowego Jorku! Wrześniowe, intensywne kursy to u nas tradycja, ale jeszcze nigdy nie zabraliśmy Was w taką podróż!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs w parach Switch On 2 to pozycja wyjątkowa, skierowana dla osób tańczących głównie „on 1”, które chcą spróbować nieco innego stylu. Tempo będzie dostosowane oczywiście do możliwości uczestników, ale nie będzie to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie tańczyły. Taki crash-course, bardzo przydatny, zarówno dla osób, które zdecydowały się wziąć udział w naszych projektach choreograficznych, jak również dla osób, które chcą swobodnie poruszać się w jednym i drugim stylu.

Po wrześniowej edycji planujemy zrobić kontynuację tego kursu już w trybie normalnym, czyli raz w tygodniu.

Bardzo chętno! Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Kurs obejmuje 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia tej grupy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz w każdą środę w godzinach od 19:00 do 20:30. Cena kursu to jedyne 160 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie Stratujemy już 9 września!

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy naszych salsowych kontynuacji mogą za friko uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. No nic tylko tańczyć!

Gdzie tańczymy?

Salsować będziemy w sali przy ulicy Dąbrowskiego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl