Nic tak nie rozgrzewa jesiennych wieczorów jak gorąca Bachata! Dlatego też w październiku odpalamy dwie nowe grupy! Pierwszą dla osób początkujących oraz drugą dla średniozaawansowanych i zaawansowanych Bachateros.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Grupa dla początkujących, oznaczona poziomem Bachata 1, spotykać się będzie w każdy czwartek, począwszy od 18 października, w godzinach od 20:15 do 21:45.

Z kolei kurs Bachata 2 dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych ruszy równo dwa dni wcześniej, czyli 16 października. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek, również w godzinach od 20:15 do 21:45.

Oba kursy obejmują po 10 spotkań i kosztują 160 PLN od osoby. Dodatkowo, na koniec zarówno jednego jak i drugiego kursu wylosujemy karnet-niespodziankę na darmowy kolejny poziom dla jednej osoby

Gdzie Bachatujemy?

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Jeśli tylko macie jakieś pytania, piszcie do nas śmiało

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl