Już są! Nowe, świeże, pachnące kursy dla początkujących! W semestrze jesiennym wstępnie zaplanowaliśmy dwie takie grupy, choć nie jest powiedziane, że nie uruchomimy kolejnych :) Pierwsza grupa wystartuje w środę 21 października, druga w poniedziałek 16 listopada.

Każdy z kursów dla początkujących w nowym semestrze obejmować będzie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej, co daje łącznie aż 15 godzin zegarowych tańca. W ramach każdej z grup nauczać będziemy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu to jedyne 150 PLN od osoby, czyli 10 PLN za godzinę zegarową.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Uwaga, niespodzianka! Na koniec każdego kursu wśród uczestników losowany będzie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby :)

Nowy grafik jesienny

Co więcej, raz w miesiącu będzie odbywać się practice, czyli dwugodzinne taneczne spotkania, na których pod naszym okiem macie okazję intensywnie potańczyć, a tym samym utrwalić i udoskonalić kroki, których uczycie się podczas zajęć. Jest to również wspaniała okazja dla osób, które z rożnych powodów nie będą mogły uczestniczyć we wszystkich zajęciach, na nadrobienie „zaległości”. My jesteśmy zawsze jesteśmy gotowi do pomocy, by w razie jakichkolwiek wątpliwości szybko je rozwiać :) Szczegóły dotyczące practice znajdziecie na naszej stronie w zakładce practice.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w dziale FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, to śmiało napisz wiadomość e-mail albo zadzwoń :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl