Jesienna aura coraz bardziej daje nam się we znaki, wieczory coraz dłuższe, za oknem ciągle pada, a my wiemy doskonale, że nic tak nie poprawia nastroju jak ruch, dobra muzyka i wyjątkowe towarzystwo. Dlatego przygotowaliśmy dla Was, aż cztery kontynuacyjne grupy na nieco wyższych poziomach. Zarówno dla tych, co pragną tańczyć w parze, jak i dla tych, co pragną popracować indywidualnie

Salsa Pary „1”

Jeśli ukończyłeś kurs P”0″ i chcesz kontynuować swoją przygodę z salsą, to mamy dla Ciebie grupę na poziomie P”1″. Zajęcia tej grupy ruszą już 26 października i będą odbywać się w każdy poniedziałek o godzinie 20.40 przez dziesięć kolejnych tygodni.

Salsa Pary 1

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 20:40 - 22:10
Dzień: poniedziałek
Start: 12 października

Szczegóły

Ilość zajęć: 1
Cena: 160 PLN/os
Dzień: poniedziałek
Start: 12 października
Koniec: 12 października

Zajęcia

12.10 (pon.)

Salsa Pary „3” oraz Switch on2 „3”

A jeśli jesteś ciut bardziej zaawansowany i ukończyłeś już grupy P0, P1 oraz P2 przygotowaliśmy dla Ciebie kurs na poziomie Salsa Pary”3″ oraz Switch on2 „3”. To grupy na bardzo zbliżonym poziomie. Pierwsza z nich Salsa Pary „3” startuje 23 listopada. Z uczestnikami tej grupy spotykać będziemy się w poniedziałki o godzinie 19.00. Grupa Switch on2 „3” natomiast rozpocznie się 2 grudnia w środę o godzinie 20.45.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Solo 2

Jeśli ukońćzyłeś kurs Salsa Solo 1; Salsa Pary 0 Lub Salsa Pary 1 ale tym razem większy nacisk pragniesz położyć na rozwój indywidulany, zapraszamy na zajęcia Salsa Solo 2. Kurs ten ruszy 4 listopada, na zajęciach tej grupy będziemy spotykać się w środy o godzinie 19.00

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

W związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany dotyczące organizacji zajęć i zapisów. Pragniemy by na zajęciach każdy z Was czuł się komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym w najbliższym czasie znacznie ograniczymy ilość osób biorących udział w zajęciach.

Jak się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs najpóźniej na pięć dni przez rozpoczęciem kursu, w przeciwnym razie rezerwacja traci ważność. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Koszt:

Wszystkie nasze kursy kontynuacyjne obejmują po 10 spotkań i kosztują 180 PLN od osoby.

Miejsce:

Wszystkie grupy spotykać się będą w naszej nowej lokalizacji, w sali przy ulicy Tkackiej 64.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacja.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl