Nie daj się jesieni! Wybierz zdrowy ruch, wybierz kontakty z innymi ludźmi, wybierz uśmiech, wybierz taniec! :) Nowy kurs dla początkujących to aż 10 spotkań i 3 popularne tańce do nauki!

Grupa od podstaw rozpocznie swoją przygodę w niedzielę 23 października i spotykać się będzie w godzinach od 20:15 do 21:45. W ramach kursu przewidzieliśmy podstawy salsy w parach, bachaty oraz ruedy de casino.

 

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Co trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim: przychodzimy w obuwiu zmiennym. Poza tym nie trzeba ubierać się w żaden specjalny sposób. Polecamy zwyczajnie ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów.

By wziąć udział w kursie nie potrzeba też pary! Nie dość, że na zajęcia przyjdą zarówno wolne partnerki jak i wolni partnerzy, to jeszcze przez cały czas będziemy robili regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym.

 

Gdzie przyjść?

Zajęcia odbywać się będą w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl