Kochani zapraszamy Was gorąco na wakacyjne, intensywne kursy salsy  w Szczecinie!
W licpu przygotowaliśmy dla Was już tradycyjnie kursy intensywne. W tym sezonie mamy dla Was coś wyjątkowego!

 LATIN BODY EXPERIENCE – to intensywny kurs, który przygotuje Ciebie, między innymi, do projektów choreograficznych, zwiększy świadomość Twojego ciała i sprawi, że poczujesz się pewniej na tanecznym parkiecie. To taka latynoska ogólnorozwojówka, dzięki której rozruszasz całe ciało, co z pewnością zaprocentuje również na socjalowym parkiecie. Son, pilon, makuta, pachanga ale także obroty, stabilizacja, latynoski body movement, weźmiemy pod lupę pracę ramion, dłoni, nóg i stóp, głowy,  to tylko niektóre z tematów, które będziemy w czasie tego kursu poruszać😎

LATIN BODY EXPERIENCE INTENSYWNY (pon i śr)

Miejsce: Staromłyńska 6/U16
Godzina: 20:45 - 22:00
Dni: poniedziałek, środa
Start: 1 lipca

Zajęcia odbywają się też w niektóre środy
Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 250 PLN/os
Dni: poniedziałek, środa
Start: 1 lipca
Koniec: 24 lipca

Zajęcia

1.07 (pon.), 3.07 (śr.), 8.07 (pon.), 10.07 (śr.), 15.07 (pon.), 17.07 (śr.), 22.07 (pon.), 24.07 (śr.)

ZAPISZ SIĘ

  Mamy przypomnieć SMS'em?

   

  Wakacyjny kurs LATIN BODY EXPERIENCE to kurs intensywny! Spotykać będziemy się dwa razy w tygodniu: w PONIEDZIAŁKI I ŚRODY o godzinie 20,30 przez 4 tygodnie!

  DLA TAŃCZĄCYCH KOBIET I MĘŻCZYZN! To jest projekt w parach!

  Jeśli pragniesz zwiększyć świadomość swojego ciała, lub planujesz w przyszłość spróbować swoich sił w choreograficznym projekcie lub po prostu chcesz się świadomie dalej rozwijač zachęcam do udziału w wakacyjnym kursie LATIN BODY EXPERIENCE –  To taka latynoska ogólnorozwojówka, dzięki której rozruszasz całe ciało, co z pewnością zaprocentuje również na socjalowym parkiecie. Son, pilon, makuta, pachanga ale także obroty, stabilizacja, latynoski body movenent, weźmiemy pod lupę pracę ramion, dłoni, nóg i stóp, to tylko niektóre z tematów, które będziemy w czasie tego kursu poruszać😎

  To poziom OPEN, dla wszystkich, którzy chcą świadomie rozwijać swój latynoski potencjał😜

  Oprócz cotygodniowych zajęć, raz w miesiącu, w piątki, spotykamy się na dodatkowych praktykach. Jest to wspaniała okazja, do tego by udoskonalić poznane na zajęciach kroki, wymienić doświadczenia z uczestnikami innych grup a przede wszystkim spędzić wyjątkowy czas w gronie osób, w których sercach płonie ten sam ogień!

  A z okazji 22 urodzin naszej szkoły mam dla Was niespodziankę! Wracamy do naszej tradycji i na koniec każdego kursu losujemy karnet na kolejny etap dla jednej osoby🤩

  Wchodzę w to! Jaki jest plan?

  Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 8 spotkań. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 250 PLN od osoby

   

  Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

  Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

  Jak się zapisać?

  Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

  By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs w dniu zapisu. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

  Odbiorca: Studio Tańca Quierosalsa
  Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

  podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

  Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

  Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

  Gdzie będą zajęcia?

  Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Staromłyńskiej 6.

  A na zakończenie tanecznego roku zapraszamy Was na taneczną integrację w Komorzu☀️
  Więcej informacji o naszej letniej integracji znajdziecie tu:

  QS TEAM

  Małgorzata Trzebiatowska

  +48 694911006

  mt@quierosalsa.pl