Masz wolne poniedziałkowe wieczory? Chcesz aktywnie spędzić czas i nawiązać nowe, fantastyczne znajomości na lata? Weź udział w listopadowym kursie Salsy od absolutnych podstaw i nie daj się jesiennej chandrze!

Co to za kurs?

Salsa Pary 0 to nasz flagowy kurs, pakiet trzech stylów i obowiązkowa pozycja dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty i ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole.

Jest to najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Startujemy już w poniedziałek 12 listopada i spotykać się będziemy w godzinach od 20:30 do 22:00. Kurs obejmuje łącznie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej.

Czy trzeba mieć parę?

No co Ty Aby przyjść na kurs absolutnie nie trzeba mieć pary.

Bardzo dużo osób przychodzi na kurs pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym. A jeśli proporcja będzie taka sobie, to zaprosimy statystów z wyższych grup i też damy radę

Brzmi super! Ile to kosztuje?

Malutko, bowiem aby wziąć udział w kursie trzeba zapłacić jedynie 160 PLN od osoby. Jednorazowa opłata za cały kurs z góry. I po sprawie

Co więcej, w cenę zajęć wliczony jest również darmowy udział w naszych comiesięcznych praktykach. Dodatkowo na zakończenie każdego z kursów przewidujemy losowanie jednego karnetu na kolejny poziom wśród uczestników zajęć

Gdzie będą zajęcia?

Tańczyć będziemy w sali na Dąbrowskiego 28, znajdującej się w szkole tańca Milagro. Jest to mały, dwupiętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

A jak to wygląda w praktyce?

A no tak Jeśli macie jakieś pytania, piszcie do nas śmiało!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl