Odpowiedź jest prosta: zdecydowanie tak! Zapraszamy zatem wszystkich prawdziwych facetów na kurs prowadzony przez mężczyzn i skierowany tylko i wyłącznie do mężczyzn. Grupa dla facetów Men’s Styling to idealny sposób, aby w dwa miesiące poprawić swoją prezencję oraz poczuć się pewniej na parkiecie.

Będzie to idealna grupa dla wszystkich panów, którzy salsę tańczą od co najmniej trzech miesięcy, a więc mają za sobą minimum kurs dla początkujących. Na każdych zajęciach solidna dawka izolacji, ćwiczeń na pracę rąk oraz głowy, a także proste i widowiskowe footworki, gotowe do wykorzystania w imprezowych warunkach. Do tego praktyczne wskazówki mówiące jak w pięć minut istotnie poprawić ważne detale!

Środowa grupa Men’s Styling obejmuje 8 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdą środę w godzinach od 19:10 do 20:40. Koszt całego kursu to tylko 120 PLN od osoby, co w przeliczeniu wynosi 10 PLN za godzinę zegarową.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród panów należących do grupy losować będziemy karnet na osiem dowolnych zajęć w QS :)

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia tej grupy odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl