Promocja

Kochani, mamy dla Was dwie specjalne informacje! :) Po pierwsze już dzisiaj, w środę 21 stycznia startuje w naszej szkole nowa grupa na poziomie P1. Jest to idealna propozycja dla osób, które świeżo zakończyły kurs na poziomie dla początkujących. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 19:00 do 20:30 w sali na Dąbrowskiego.

Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę związaną z piątkowym practice oraz… walentynkowymi warsztatami z Fibe i Klaudyną! Co łączy te dwie rzeczy? :)

Otóż podczas practice, który odbędzie się w najbliższy piątek 23 stycznia w godzinach od 21:00 do 22:00 w Kosmos Music Club obowiązywać będzie z powrotem najniższy próg cenowy na walentynkowe warsztaty z Fibe oraz Klaudyną! Dzięki tej promocji cena za całe warsztaty wynosić będzie znów 60 PLN bez zajęć Sexy Class oraz 75 PLN z zajęciami Salsa Sexy Class. Więcej informacji o warsztatach oraz formularz zapisów znajdziecie na naszej stronie:

Wejdź na wyższy poziom tańca

×UWAGA! Promocja obowiązywać będzie tylko przez godzinę, dokładnie w trakcie practice i dotyczy tylko wpłat dokonywanych na miejscu. Promocja nie dotyczy zapisów dokonanych w tym czasie ze strony.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl