Nowy rok kalendarzowy, nowe wyzwania! Czas najwyższy zaprosić Was na kursy dla osób, które swoją przygodę z tańcem planują dopiero rozpocząć! Tej zimy mamy dla Was aż trzy propozycje! Salsa to najpopularniejszy w Szczecinie taniec i gwarancja zdobycia wyjątkowej pasji. Spędź aktywnie czas, poznaj nowych ludzi i dołącz już dziś do naszej pomarańczowej rodziny!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 0 to wyjątkowa pozycja i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz przede wszystkim podstawy salsy  w zależności od wybranego kursu. Dodatkowo jedne zajęcia poświęcimy też na pokazanie Wam podstaw bachaty. To idealny wybór dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Wchodzę w to! Jaki jest plan?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs niedzielny obejmuje łącznie 12 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą razy w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 215 PLN od osoby. Kurs czwartkowy obejmuje łącznie 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą razy w tygodniu.Cena całego kursu to jedyne 215 PLN od osoby czyli bardzo przystępnie

Co więcej, na koniec ostatnich zajęć odbędzie się losowanie jednego karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego każdy uczestnik zajęć może za darmo uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. Prawda, że super?

Czy trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

Aby przyjść na kurs absolutnie nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w naszej nowej lokalizacji, w sali przy ulicy Tkackiej 64.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacja.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl