Panowie! Dziewczyny czekają!

Uwaga! Kochani! Mamy jeszcze duuużo wolnych miejsc dla Panów na środowej, roześmianej grupie Salsa Pary 1 :) Tym samym zapisy na ten kurs zostają zamknięte dla Pań. Jest to grupa skierowana do osób, które ukończyły kurs dla początkujących Salsa Pary 0, czyli tańczą salsę od około trzech miesięcy.

Pierwsze spotkanie tej grupy odbyło się w ostatnią środę, czyli 3 lutego. Drugie zajęcia, na które panowie mogą jeszcze dołączyć, odbędą się już w środę 10 lutego w godzinach od 20:45 do 22:15 w sali przy ulicy Dąbrowskiego. W ramach tej grupy odbędzie się jeszcze 9 spotkań, zaś koszt całego kursu wynosi 150 PLN od osoby.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników rozlosowany zostanie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o wszystkich zajęciach w Quiero Salsa znajdziecie w zakładce zajęcia.

 

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia tej grupy odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl