Udało się! Ruszyła owiana legendą grupa Men’s Styling :) Jest to kurs prowadzony przez facetów i skierowany do facetów. Chcesz jeszcze dołączyć i poczuć się pewnie w tańcu? Przyjdź na drugie spotkanie!

W środowej grupie Men’s Styling zostało jeszcze 7 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę w godzinach od 19:10 do 20:40. Koszt całego kursu to tylko 120 PLN od osoby!

Jeśli więc chcesz dołączyć do grupy, zwyczajnie przyjdź na drugie zajęcia grupy już w środę 2 marca!

 

Nad czym będziemy pracować?

Na kursie poprawiamy podstawową technikę tańca mężczyzn. Począwszy od sposobu stawiania kroków na parkiecie, poprzez technikę zmiany ciężaru ciała, pracę rąk i klatki piersiowej. Do tego pokażemy Wam bardzo proste sztuczki na zwiększenie pewności siebie na parkiecie i poprawę sylwetki w tańcu. Nie zabraknie też solowych kroków oraz izolacji.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród panów należących do grupy rozlosujemy upominkowy talon na osiem dowolnych zajęć w Quiero Salsa :)

 

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia tej grupy odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl