Tylko pomyśl. Każdy uwielbia tańczyć w parze. Ale czy tylko na figurach opiera się taniec? Przyjdź na Izolacje Salsowe na poziomie otwartym a zobaczysz, jak wiele można zyskać!

Nowa grupa Izolacji wystartuje 21 października i spotykać się będzie przez 8 kolejnych piątków w godzinach od 18:30 do 20:00 w sali na Pocztowej. Cena? Jedyne 120 PLN od osoby, co daje tylko 10 PLN za godzinę zegarową!

Co w programie? Przede wszystkim okiełznanie błędnika, dużo ćwiczeń na orientację na parkiecie, a także pracę rąk, głowy, ramion i bioder. Do tego salsa solo, czyli kroczki do wykorzystania zarówno przez dziewczyny jak i facetów. Proste ćwiczenia, których opanowanie pozwoli Wam wejść na wyższy poziom w tańcu. Na koniec każdych zajęć solidna porcja rozciągania celem uelastycznienia najmocniej używanych podczas zajęć mięśni.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl