Masz wolne poniedziałkowe wieczory? Chcesz nawiązać nowe, wspaniałe znajomości? Lubisz aktywnie spędzać czas? Wybierz Salsę! Już w poniedziałek 16 listopada o godzinie 19:00 w sali przy ulicy Pocztowej rusza nowa, świeża grupa dla osób początkujących. Do końca roku poznasz doskonale podstawy Salsy, tak, aby móc samodzielnie pójść na imprezę i świetnie się bawić :)

Poniedziałkowy kurs dla początkujących obejmuje 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy poniedziałek w godzinach od 19:00 do 20:30. Kurs obejmuje na początku podstawy salsy liniowej w parach, zaś po nowym roku odbędą się w ramach kursu zajęcia ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 10 spotkaniach to jedyne 150 PLN od osoby. Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników rozlosowany zostanie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl