Zanim przyjdą wakacje, chcielibyśmy zaproponować Wam doszlifowanie wiadomości bachatowych poznanych w ostatnim roku szkolnym :) Odpalamy zatem trzy grupy, wszystkie w trybie przyspieszonym.

Dla zaawansowanych

Jako pierwsza wystartuje wtorkowa grupa dla wymiataczy na poziomie łączonym 4/5. Dlaczego poziom łączony? Po pierwsze będzie to okazja na dopracowanie wszystkich szczegółów z poziomu czwartego oraz rozszerzenie ich o nowe elementy. Kurs wystartuje we wtorek 25 kwietnia o godzinie 20:15.

Dla średnio-zaawansowanych

Drugą grupę kierujemy przede wszystkim do osób, które ukończyły kurs na poziomie pierwszym. Będzie to dokładne rozszerzenie materiału, kolejne kombinacje oraz dużo praktycznych podpowiedzi. Kurs wystartuje dwa dni później, czyli w czwartek 27 kwietnia, również o 20:15.

Ostatnią, trzecią grupę kierujemy natomiast zarówno do osób, które właśnie kończą kurs na poziomie pierwszym, jak i dla tych wszystkich, którzy zakończyli swoją przygodę na drugim poziomie i nie mieli okazji tańczyć z nami na wiosnę. Szykujemy niestandardowy, autorski program, idealny na solidne wprawienie się w taneczne wakacje. Grupa rusza w poniedziałek 8 maja o godzinie 20:40.

Ile zajęć? Jaki koszt?

Wszystkie trzy grupy obejmują po 8 zajęć i kosztować będą 120 PLN od osoby. Na koniec każdego kursu przewidujemy standardowe losowanie karnetu wśród uczestników kursu :)

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Jak łatwo jest trafić na Pocztową?

Łatwiutko :) Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl