Święta zbliżają się wielkimi krokami, Gocha powoli kończy pisać pracę, Tekuś zaczyna mówić ludzkim głosem. Najwyższy czas rozpocząć przygotowania do Wigilii QS! Już w najbliższy piątek 18 grudnia o godzinie 20:30 zapraszamy Was do sali przy Dąbrowskiego. Zgodnie z tradycją będziemy dzielić się życzeniami, ściskać oraz próbować nawzajem swoich wigilijnych przysmaków :)

Na naszą pomarańczową practisową Wigilię możecie śmiało przynieść zarówno wypieki, owoce, sałatki jak i inne świąteczne dania :) Sugerujemy przygotowanie porcji, których nie trzeba będzie później zabierać ze sobą. Zazwyczaj bowiem po naszych Wigiliach stajemy w sytuacji, w której Gocha musi na trzy razy zabierać całą wałówę, a później rozwozi ją aż do marca całemu zespołowi…

Jeśli natomiast nie macie talentu kulinarnego, zawsze polecamy zabrać w zamian talerzyki oraz sztućce lub napoje. Przy czym UWAGA! Na naszych practicach obowiązują napoje wyłącznie bezalkoholowe (BEZ ALKOHOLU W SENSIE). Na ewentualne toasty będziemy mogli przenieść się razem po practice :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl