Nie daj się listopadowi! Nawiąż wspaniałe znajomości, wybierz zdrowy ruch oraz dawkę pozytywnej energii. W skrócie wybierz taniec! :) Nowa grupa dla początkujących to aż 10 spotkań i 3 tańce do nauki!

Kurs od podstaw wystartuje już w czwartek 16 listopada. Grupa spotykać się będzie w godzinach od 19:00 do 20:30. W ramach kursu przewidzieliśmy podstawy zarówno salsy w parach jak i bachaty oraz ruedy de casino.

 

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Co powinienem wiedzieć?

Najważniejsze: przychodzimy w obuwiu zmiennym. Poza tym nie trzeba ubierać się w żaden konkretny sposób :) Polecamy zwyczajnie ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów.

Aby wziąć udział w kursie nie potrzeba też pary! Nie dość, że na zajęcia przyjdą zarówno wolne partnerki jak i wolni partnerzy, to jeszcze przez cały czas będziemy robili regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym.

 

Gdzie przyjść?

Zajęcia odbywać się będą w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl