Zima tuż tuż, najwyższa zatem pora przygotować się do niej. Jak? Najlepiej zrobić to w rytmach gorącej Salsy! Przygotowaliśmy dla Was dwie nowiutkie grupy Salsy w parach od podstaw. Daj się porwać przygodzie i rozpocznij swój gorący romans z tańcem

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 0 to nasza flagowa pozycja, czyli pakiet trzech stylów i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty a także ruedy de casino, czyli salsy tańczonej po obrębie koła. To idealny wybór dla wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Ile to kosztuje? Czy trzeba mieć parę?

Pierwsza grupa spotykać się będzie w każdy poniedziałek w godzinach od 20:30 do 22:00. Druga natomiast w każdy czwartek w godzinach od 20:40 do 22:10. Ile kosztuje udział w zajęciach? To bardzo, bardzo proste:

  • Kurs styczniowy obejmuje 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej i kosztuje 160 PLN.
  • Kurs lutowy obejmuje 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej i kosztuje 160 PLN.

Na zakończenie kursów, z okazji piętnastolecia naszej szkoły, przewidujemy losowanie karnetu wśród uczestników grup Aby przyjść na kurs absolutnie nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie się spotykamy?

Oba kursy będą miały swoje zajęcia w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28, która znajduje się w szkole tańca Milagro. To raczej mały, piętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Przed budynkiem znajduje się malutki parking, a do budynku wchodzi się przez uroczą furteczkę.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl