Kochani! Bardzo serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w wielkiej kwietniowej imprezie charytatywnej – Salsa Szczecin Razem, która odbędzie sie w dniach od 10 kwietnia do 13 kwietnia 2014 roku. W ramach wydarzenia odbędzie się kilkanaście godzin warsztatów tańca, cztery imprezy z muzyką latynoamerykańską oraz całe mnóstwo wydarzeń towarzyszących.

KARNETY W ramach wydarzenia Salsa Szczecin Razem można zakupić jeden z trzech karnetów. Beginners Pass upoważnia posiadacza do uczestnictwa w zajęciach dla początkujących prowadzonych przez lokalne szkoły, zaś Full Pass do uczestnictwa w warsztatach poziomu otwartego. Oba powyższe Passy upoważniają również do wstępu na wszystkie imprezy w ramach Salsa Szczecin Razem. Z kolei Party Pass obejmuje tylko i wyłącznie wstęp na cztery imprezy.

 

 

JAK ZAKUPIĆ KARNET? Krok 1) Po wybraniu odpowiedniego passa (beginner pass, party pass, full pass) wystarczy wykonać przelew na konto: 98 2490 1044 0000 4200 7918 3343. Odbiorca przelewu to „Ewa Grodzka Fundacja d’Arte”, ul. Tkacka 64, 70-556 Szczecin. W tytule wpisujemy swoje imię i nazwisko, typ passu oraz miejsce odbioru, czyli dla przykładu nazwę naszej szkoły. Przykładowy tytuł przelewu: Jan Kowalski – Full Pass – Quiero Salsa Krok 2) Wydrukuj potwierdzenie przelewu. Jeśli napiszesz na nim swój numer telefonu lub adres mailowy, zawsze będziemy mogli się z Tobą skontaktować w ewentualnych, niespodziewanych sytuacjach. Krok 3) Przed dowolnymi zajęciami w naszej szkole wymień wydrukowane potwierdzenie na opaskę. Odbiór opasek możliwy będzie dopiero od dnia 1 kwietnia 2014 roku.

 

 

KTO WYSTĄPI Możecie spodziewać się kilkunastu godzin warsztatów na dwóch poziomach zaawansowania – dla początkujących oraz na poziomie otwartym. Zajęcia poprowadzi dla Was między innymi dobrze Wam znana Dorota Hejmlich z Poznania, Fibe z Koszalina, Samuel Marichal z Teneryfy oraz Kasia Lorkowska i Oskar Augustyn, z którymi rok temu byliśmy na cudownym wyjeździe narciarskim we Włoszech! :) Jeszcze nie ujawniliśmy wszystkich kart, czytajcie uważnie naszą stronę na Facebooku! :) WOLONTARIAT Dodatkowo organizatorzy wydarzenia poszukują osoby chętne do pomocy w organizacji Salsa Szczecin Razem.

 

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/salsaszczecinrazem. Aby przeczytać wszystkie wiadomości wcale nie potrzeba mieć konta w tym serwisie.

 

Serdecznie zapraszamy! QS Team