Idzie lato, a Ty wciąż nie masz pomysłu na wakacyjne hobby? Postaw na zajęcia tańca w parach! Salsa to najpopularniejszy w Szczecinie taniec i gwarancja zdobycia wyjątkowej pasji. Spędź aktywnie czas, poznaj nowych ludzi i dołącz już dziś do naszej pomarańczowej rodziny! Podczas zbliżających się wakacji, przygotowaliśmy dla Was aż trzy grupy do wyboru!

Salsa Pary 0

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 20:40 - 22:10
Dzień: niedziela
Start: 5 lipca

Szczegóły

Ilość zajęć: 7
Cena: 180 PLN/os
Dzień: niedziela
Start: 5 lipca
Koniec: 23 sierpnia

Zajęcia

5.07 (niedz.), 12.07 (niedz.), 19.07 (niedz.), 26.07 (niedz.), 9.08 (niedz.), 16.08 (niedz.), 23.08 (niedz.)

Salsa Pary 0

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 20:40 - 22:10
Dzień: poniedziałek
Start: 17 sierpnia

Szczegóły

Ilość zajęć: 10
Cena: 180 PLN/os
Dzień: poniedziałek
Start: 17 sierpnia
Koniec: 26 października

Zajęcia

17.08 (pon.), 24.08 (pon.), 31.08 (pon.), 7.09 (pon.), 14.09 (pon.), 21.09 (pon.), 28.09 (pon.), 5.10 (pon.), 19.10 (pon.), 26.10 (pon.)

Odwołane zajęcia

12.10 (pon.)

Salsa Pary 0 to nasza flagowa pozycja i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć.To idealny wybór dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą, w spokojnym tempie spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie

>

Wchodzę w to! Jaki jest plan?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena calutkiego kursu to jedyne 180 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie

Co więcej, na koniec ostatnich zajęć odbędzie się losowanie jednego karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego każdy uczestnik zajęć może za darmo uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. Prawda, że super?

Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

W związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany dotyczące organizacji zajęć i zapisów. Pragniemy by na zajęciach każdy z Was czuł się komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym w najbliższym czasie znacznie ograniczymy ilość osób biorących udział w zajęciach.

Prosimy by zapisywać się na w/w zajęcia już parami. W najbliższym czasie, zrezygnujemy z dotychczasowej formy i nie będziemy robić zmiany w parach. Na jak długo? Czas pokaże. Lecz zanim zatańczymy w parze, musimy być pewni, że doskonale czujecie się tańcząc kroki solo:) Bo jak tu prowadzić partnerkę, jak tu podążać za parterem jeśli krok podstawy jest dla nas zagadką, jeśli ciało chce w prawo a głowa w lewo;).

Jeśli nie masz pary, a pragniesz wziąć udział właśnie w tym kursie, skontaktuj się z nami:)

Zrobimy co w naszej mocy, by pogodzić Wasze potrzeby, by sprawić Wam radość i nie dawać powodów do zmartwień.

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Jak się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs najpóźniej na pięć dni przez rozpoczęciem kursu, w przeciwnym razie rezerwacja traci ważność. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Tkackiej 64. Wejście przez kawiarnię Sweet Hormone Cake&Chocolate.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl