Co prawda już wystartował zimowy kurs Salsy w parach dla początkujących, ale zostały nam ostatnie wolne miejsca. Postaw zatem na zdrowy ruch, poznaj nowych, wspaniałych ludzi, wybierz uśmiech, wybierz taniec! :) Zimowy kurs dla początkujących to aż 3 popularne tańce do nauki!

Zimowa grupa dla początkujących rozpoczęła swoją przygodę w poniedziałek 16 stycznia, ale możesz dołączyć do grupy już w najbliższy poniedziałek 23 stycznia! Zajęcia odbywają się w godzinach od 20:15 do 21:45 w sali na Dąbrowskiego. W ramach kursu uczymy podstaw salsy w parach, bachaty oraz ruedy de casino.

 

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Co trzeba wiedzieć?

Przede wszystkim: na zajęcia przychodzimy w obuwiu zmiennym. Poza tym nie trzeba ubierać się w żaden specjalny sposób. Polecamy więc po prostu ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów.

Aby wziąć udział w kursie nie potrzeba też pary! Nie dość, że na zajęcia przyjdą zarówno wolne partnerki jak i wolni partnerzy, to jeszcze przez cały czas będziemy robili regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym :) Zaufaj nam, robimy kursy już od 14 lat!

 

Gdzie przyjść?

Zajęcia odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl