Nie prześpij lata! Ruszają wakacyjne, intensywne kontynuacje kursów salsy oraz absolutna nowość w naszym grafiku – Izolacje! Ruszy grupa na poziomie pierwszym, czyli dla osób, które tańczą salsę od trzech miesięcy, oraz grupa łączona 2/3 dla osób z minimum półrocznym doświadczeniem :)

Zobacz pełny grafik wakacyjny

Najpierw, w środę 6 lipca, wystartuje łączona, intensywna grupa na poziomie Salsa Pary 2/3. Będzie to idealna pozycja dla osób, które tańczą od około pół roku i ukończyły kursy Salsa Pary 1 lub Salsa Pary 2. Poznacie tutaj już dość zaawansowane figury oraz będziecie szlifować poznane wcześniej techniki prowadzenia. Zajęcia tej grupy odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz środę w sali na Dąbrowskiego w godzinach od 20:40 do 22:10.

Nowa grupa na poziomie Salsa Pary 1 będzie z kolei bezpośrednią kontynuacją dla bieżących zeróweczek. Zajęcia tej grupy również odbywać się będą dwa razy w tygodniu, tym razem w każdy wtorek oraz czwartek sali na Pocztowej, również w godzinach od 20:40 do 22:10. Kurs wystartuje w czwartek 7 lipca.

Na sam koniec zaproponujemy Wam absolutną nowość w naszym grafiku! :) W środę 13 lipca odpalamy pilotażową grupę salsowych Izolacji. Ogromna popularność ostatnich kursów Men’s Styling ora Ladies’ Styling skłoniły nas do utworzenia kursu, na którym obie płcie będą mogły spotkać się na tanecznej płaszczyźnie :) Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek oraz środę w godzinach od 19:00 do 20:30 w sali na Pocztowej.

Co w programie kursu Izolacje? Przede wszystkim okiełznanie błędnika, dużo ćwiczeń na orientację na parkiecie, a także pracę rąk, głowy, ramion i bioder. Do tego salsa solo, czyli kroczki do wykorzystania zarówno przez dziewczyny jak i facetów. Proste ćwiczenia, których opanowanie pozwoli Wam wejść na wyższy poziom w tańcu. Na koniec każdych zajęć solidna porcja rozciągania celem uelastycznienia najmocniej używanych podczas zajęć mięśni.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl