Mało kto wie, iż nauka Salsy w naszym mieście posiada już ponad ośmioletnią tradycję. Gdy startowały pierwsze szczecińskie szkoły tego tańca, najbardziej znana impreza z muzyką latynoamerykańską miała już przeszło osiem lat.Po pewnym czasie kursy tańca i imprezy latynoskie w SCK Kontrasty stały się nierozerwalną całością. I tak oto, co roku na początku października, właśnie w SCK Kontrasty odbywa się oficjalny start sezonu tanecznego. Nie inaczej jest i tym razem!

ROZPOCZĘCIE ROKU

Impreza otwierająca sezon taneczny 2010/2011 odbędzie się już 2 października 2010 roku w SCK Kontrasty. Wstęp wyniesie 5 PLN, z wyjątkiem studentów, którzy po okazaniu legitymacji wejdą do klubu za darmo. Podczas tego gorącego wieczoru prócz Salsy będzie można usłyszeć także Reggaeton, Bachatę, Dancehall, Merengue, latynoski Hip Hop, oraz całe mnóstwo innych, muzyczno-tanecznych gatunków. Jakoś muzyki gwarantują najbardziej znani DJ’e grający muzykę latynoską w tej części kraju, czyli Cubano (www.myspace.com/dj_cubano) oraz Tequila Hi-Fi (www.tequila-qs.info). Początek imprezy punktualnie o godzinie 21.00.

DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO

Na tę wyjątkową okazję organizatorzy przygotowali wiele specjalnych atrakcji. Na samym początku uczestnicy imprezy będą mieli możliwość wzięcia udziału w darmowej mini-lekcji tańca organizowanej przez szkołę Quiero Salsa! Nie liczy się wiek, nie liczy się płeć ani poziom zaawansowania, nie trzeba też mieć partnera! Tradycją jest natomiast, iż temat półgodzinnego kursu ujawniony zostanie dopiero na kilka dni przed imprezą na oficjalnej stronie organizatorów (www.quierosalsa.pl). Początek zajęć punktualnie o godzinie 21.00.

Kolejnymi atrakcjami wieczoru będą specjalne wizualizacje na telebimie, w tym niespodzianka – premiera enigmatycznie brzmiącej Tequila TV! Na spragnionych czekać będą natomiast wyjątkowe promocje na latynoamerykańskie drinki, oraz na cieszące się wyjątkową popularnością lody Kaktus! Odbędą się także liczne konkursy z cennymi nagrodami, sponsorowanymi przez największą obecnie szkołę salsy w Szczecinie – Quiero Salsa. Ponadto przedstawiciele szkoły będą podczas tego wieczoru udzielać szczegółowych informacji na temat zbliżających się kursów.

AFTERPARTY

Następnego dnia, w niedzielę 3 października 2010, na najbardziej wytrwałych czekać będzie afterparty w ramach Clubu Tropicana, czyli najstarszej w kraju regularnej imprezy z muzyką latynoamerykańską. Za konsoletą tego wieczoru stanie pomysłodawca popularnego cyklu imprez – DJ Val De Maros!

WYGRAJ WEJŚCIÓWKI

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie on-line! Nagrodą są dwie podwójne wejściówki na imprezę oraz specjalne, konkursowe drinki dla zwycięzców! Aby wygrać, należy podać odpowiedź na pytanie: „Ile grup Salsy dla Początkujących w semestrze jesiennym utworzy szkoła Quiero Salsa?” Odpowiedzi należy wysyłać do 25 września na adres tequila@tequila-qs.info, podając w treści imię i nazwisko, a także numer telefonu kontaktowego. Losowanie odbędzie się dnia 26 września podczas imprezy Club Tropicana. Uwaga! W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie!

ORGANIZATORZY

Quiero Salsawww.quierosalsa.pl
SCK Kontrastywww.kontrasty.szczecin.pl
Tequila Hi-Fiwww.tequila-qs.info

PARTNERZY

Po Godzinachwww.salsa.szczecin.pl
MyNightwww.mynight.pl
Stetinumwww.stetinum.pl
wSzczeciniewww.wszczecinie.pl
Gazetawww.gazeta.pl
Salsainfowww.salsainfo.pl
Miasto Salsywww.miastosalsy.pl