Kochani! Obiecaliśmy i jak mamy to w zwyczaju słowa dotrzymujemy :) W poprzednim terminie miejsca rozeszły się jak świeże bułeczki jeszcze zanim zdążyliśmy go ogłosić, dlatego też postanowiliśmy zaprosić Was na jednodniowy wypad w okolice Czaplinka już 30 lipca.

Razem z Energysport zabierzemy Was na całodniowy wypad na SUP-ach, będziemy przemierzać jeziora i rzeki Pojezierza Drawskiego na naszych ulubionych deskach :) Na półmetku czekać nas będzie pyszne jedzonko, więc o prowiant nie musicie się martwić. Miejsc jest niewiele, możemy zabrać maksymalnie 14 osób. Zainteresowanych jest sporo, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. Dla tych co jeszcze nie wiedzą czym SUP’y są, króciutkie przypomnienie:

Stand Up Paddleboard: czyli o deskach z wiosłem. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja, aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie poprawisz sylwetkę. Może być formą delikatnego ćwiczenia połączonego z relaksem lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla siłowni! SUP poprawi nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju.

To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny. Dzięki minimalnemu zanurzeniu możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na desce z wiosłem daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając zarówno po rzekach, jeziorach jak i morzach. Stojąc na wodzie widzisz więcej! SUP nie jest tak uzależniony od warunków pogodowych jak inne sporty wodne (jedyną przeszkodą jest silny wiatr na otwartych, dużych akwenach). Po opanowaniu podstaw sport ten jest bardzo bezpieczny. Deska z wiosłem to wspaniała alternatywa dla kajaka czy windsurfingu w bezwietrzne dni.

 

Koszt: 75 PLN od osoby

Cena zawiera:

  • wypożyczenie sprzętu
  • kamizelki
  • pianki dla chętnych
  • jedzonko i napoje
  • gwarantowane uśmiechy :)

Dojeżdżamy na miejsce własnym transportem. Jeśli nie macie jak dojechać, pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić nas o pomoc. Miejsce w samochodzie na pewno się znajdzie:)

Zdjęcia z ostatniego wyjazdu

 

Zapisy zbieramy jedynie do czwartku 21 lipca, gwarancją rezerwacji miejsc jest wpłata całości również do czwartku 21 lipca. Prosimy o dokonywanie wpłat osobiście według grafiku: najlepiej przed, między lub po zajęciach :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl