Stało się coś, co było do przewidzenia! W naszych pomarańczowych sercach krew bije już w znanym Wam rytmie. Jak to wszytko pogodzić? Jeszcze nie wiemy. Wiemy tylko, że jesteście głodni wiedzy, lubicie otwierać kolejne drzwi i lubicie jak stawia się przed Wami nowe wyzwania. A jak już raz się zaczęło to ciężko się zatrzymać…

Jakiś czas temu ruszyliśmy z projektami choreograficznymi, które w większości są… On2. Jak to się stało, że w szkole, w której od wieki wieków tańczymy On1 zaproponowaliśmy Wam nagle projekty On2? No cóż, tego… nie potrafimy Wam wytłumaczyć Trochę tak się ułożyło a trochę to pokrętna logika szefowej. Pomysły z projektami były i będą super. Acz na pewno nie były łatwe, chociażby ze względu na pewne nawyki, nad którymi pracowaliśmy latami.

Dlatego właśnie, z tych wszystkich powodów, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kursów salsy On2!
Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Switch On2 to  w zasadzie kontynuacja intensywnego kursu wrześniowego dla osób, które chciały posmakować nowego stylu. Jeśli zatem kończysz wrześniową edycję, bądź tańczysz już troszkę On2, to Switch On2 jest kurem skrojonym właśnie dla Ciebie. Będzie intensywnie! Będzie szczegółowo! Ale przede wszystkim bardzo tanecznie.

Cha Cha Cha natomiast to kurs na którym upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu! Adresujemy go do osób, które tańczą u nas głównie On1, a chciałyby zapoznać się zarówno z salsa nowojorską On2 oraz właśnie przede wszystkim cza czą, której na salsowych parkietach przecież nie brakuje!

Cza cza w Quiero? Ekstra! Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Oba kursy obejmują po 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia obu grup odbywać się będą raz w tygodniu. Cena jednego i drugiego kursu to jedyne 180 PLN od osoby, czyli płacisz mało, a dostajesz duuużo

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników Do tego w pakiecie możecie brać udział w naszych comiesięcznych praktykach. No nic tylko tańczyć!

Jazda! Gdzie tańczymy?

Zajęcia grupy Switch On2 odbywać się będą w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Natomiast „Czaczyści” spotykać się będą w sali przy ulicy Dąbrowskeigo 28.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl