Kochani, jeszcze w tym roku pragniemy zaprosić Was na kolejną edycję kursu switch „on 2”. Adresujemy go do osób tańczących, ale głównie „on 1”. Do wszystkich, którzy pragnąc rozsmakować się w nieco innym stylu

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs w parach Switch On 2 to pozycja wyjątkowa, skierowana dla osób tańczących głównie „on 1”, które chcą spróbować nieco innego stylu. Tempo będzie dostosowane oczywiście do możliwości uczestników, ale nie będzie to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie tańczyły. Taki crash-course, bardzo przydatny, zarówno dla osób, które zdecydowały się wziąć udział w naszych projektach choreograficznych, jak również dla osób, które chcą swobodnie poruszać się w jednym i drugim stylu.

Bardzo chętno! Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Kurs obejmuje 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia tej grupy odbywać się będą raz razy w tygodniu, w każdą niedzielę w godzinach od 17:00 do 19:00 Cena kursu to jedyne 160 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie Stratujemy już 19 kwietnia!

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy naszych salsowych kontynuacji mogą za friko uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. No nic tylko tańczyć!

Gdzie tańczymy?

Salsować będziemy w sali przy ulicy Tkackiej. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl