Kochani!

Brak Miejsc!

Jest i ona! Świeżutko upieczona, taneczna wyprawa do pachnącej kawą, roztańczonej, niezwykle barwnej, pełnej naturalnego piękna Kolumbii!

Nasz wyjazd zapowiada się wyjątkowo bo wyjątkowa ekipa się zbiera, bo kierunek jest ekscytujący i osoba, która nas pod swoje skrzydła zabiera z pewnością ma kolumbijską duszę! Zna ten wyjątkowy kraj jak własną kieszeń, wie doskonale jak sprawić by ten wyjazd zapadł w  naszych sercach na bardzo długo😍

To będzie wyjazd kameralny, więc liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego im szybciej podejmiecie decyzję, tym większą gwarancję mieć będziecie, że miejsce dla Was będzie. Dodatkowo, jeśli podejmiecie decyzję do pierwszego czerwca dostaniecie rabat w wysokości 500 zł na cały wyjazd.

Brak miejsc!

Termin naszego wyjazdu: 3  – 16. 2. 2025

Poniżej link do programu naszej wyprawy. Poczytajcie, jeśli macie pytania piszcie śmiało! Tu znajdziecie wszystkie szczegóły z wyjątkiem terminu:) bo my lecimy w pierwszej połowie lutego!

⬇️⬇️⬇️

Kolumbia Salsa Trip

A tu znajdziecie instrukcje, jak pomyślnie przejść przez proces rezerwacji, ja już go przeszłam, wszystko pięknie działa, prościzna!

⬇️⬇️⬇️

Jak zapisać się na wyjazd? – Go Travel

A tu znajdziecie link do zapisów, przez jakiś czas dostępny tylko dla nas. Nie zapomnicie wpisać kodu rabatowego w odpowiednie miejsce! Żeby dostać zniżkę Early Bird 500 zł wpisujemy w pole kod rabatowy: Go500promo tylko do 1 czerwca!

⬇️⬇️⬇️

Kolumbia Salsa Trip Quiero Salsa

WAŻNE! Loty kupuje nam biuro GO TRAVEL i proszę tę opcję zaznaczajcie podczas rezerwacji!

A jeśli jeszcze się wahasz to mamy dla Ciebie 7 powodów, dla których warto do naszej wyprawy dołączyć:

1. Autentyczne doświadczenie kulturowe! Kolumbia jest kolebką wielu tradycyjnych tańców. Podczas naszej wyprawy, będziemy mieć możliwość nauczyć się ich od lokalnych instruktorów. To unikalna okazja do zanurzenia się w kolumbijskiej kulturze.

2. Energia i atmosfera! Kolumbijskie miasta, zwłaszcza Cali, znane jako „Stolica Salsy”, tętnią życiem nocnym. Kluby taneczne oferują niesamowitą atmosferę, gdzie można tańczyć do białego rana.

3. Muzyka na żywo! Kolumbia jest znana z różnorodnej i bogatej sceny muzycznej. Podczas takiej wyprawy można doświadczyć koncertów na żywo, które dostarczają niepowtarzalych wrażeń i inspiracji tanecznych.

4. Przyjaźni ludzie: Kolumbijczycy są znani z gościnności i entuzjazmu! Kochają taniec!

5. Piękne krajobrazy i atrakcje turystyczne! Kolumbia oferuje nie tylko bogatą kulturę taneczną, ale także zapierające dech w piersiach krajobrazy, od karaibskich plaż po andyjskie szczyty. Można połączyć taniec z odkrywaniem przyrodniczych cudów tego kraju.

6. Warsztaty taneczne! W Kolumbii dostępne są różnorodne warsztaty taneczne na wszystkich poziomach zaawansowania. Możesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

7. Kulinaria! Kolumbia oferuje bogatą i zróżnicowaną kuchnię, która jest idealnym uzupełnieniem tanecznej wyprawy. Możesz spróbować tradycyjnych potraw, takich jak arepas, bandeja paisa czy empanadas, które dodadzą energii na długie wieczory taneczne.

Taniec w Kolumbii to nie tylko ruch, ale także pełne zanurzenie się w rytmy, melodie i ducha kolumbijskiej kultury!

To jak? Gotowi na kolumbijską przygodę?

Mamy już grupę na whatsapp, grupa się pomału tworzy, dlatego jeśli jesteś gotowy na tę naprawdę wyjątkową przygodę daj znać dołączę Cię do naszej wyprawowej drużyny!

Kontakt⬇️⬇️⬇️

Małgorzata QS

+48 694 911 006

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl