Kochani, kursy wakacyjne powoli dobiegają końca, zapraszamy Was zatem gorąco na wrześniową, intensywną edycję kursów! :) Tym razem przygotowaliśmy grupy dla salsowiczów na poziomie P1 oraz P 2/3 (dla osób, które ukończyły kurs przynajmniej P1, czyli mają za sobą przynajmniej pół roku nauki) , do tego kurs Bachaty na poziomie B2.  Wszystkie kursy we wrześniu będą miały formę intensywną, spotykać będziemy się przez 5 tygodni(P1 i P2/3) lub 4 tygodnie(B2) , dwa razy w tygodniu. Jednocześnie przypominamy iż 18 września widzimy się na pierwszym powakacyjnym  practice!

 Nowy grafik wrześniowy

Salsa Pary 1 to propozycja wyjątkowa, ponieważ przybierze formę intensywną. Oznacza to, że będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki  oraz środy, przez pięć kolejnych tygodni. Każde zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 24 sierpnia 2015 roku.

Salsa Pary 2/3 to również wyjątkowa propozycja, dla tych, którzy ukończyli poziom przynajmniej P1. Spotykać będziemy się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy, przez 5 kolejnych tygodni. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 24 sierpnia.

Bachata 2 to zajęcia grupy, które odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Spotykać będziemy się przez cztery tygodnie. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 01 września.

 

×Również w trakcie wakacji na koniec każdego kursu wśród uczestników losowany będzie jeden karnet na cały kolejny kurs :)

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w dziale FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytanie, to śmiało napisz wiadomość e-mail albo zadzwoń :)

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl

Formularz zapisów:

    Imię i nazwisko

    Adres email

    Numer telefonu

    Masz uwagi?