Kochani, z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy Wam przede wszystkim życzyć mokrych i pomarańczowych jajek, czasu spędzonego z najbliższymi oraz tanecznych doznań wszelkiego typu! Jako, że okres między świętami a majówką jest dla nas mocno intensywny, czekać nas będą poważne zmiany w grafiku.

Ale skąd te zmiany?

Sprawa generalnie jest prosta:

  • Najpierw, w połowie kwietnia, są Święta Wielkanocne.
  • Później nasza pomarańczowa reprezentacja w postaci Gochy, Goni, Agnieszki, Moniki, Kuziego oraz Łysego Anioła wybiera się do Mediolanu na festiwal Mamboland.
  • Na koniec zaś czeka nas majówka, podczas której wszystko może się zdarzyć.

Z tego powodu musimy kombinować.

Czy moja grupa ma zajęcia?

Grupy, które dobrnęły do końca jeszcze przed świętami, będą mieć teraz czas na ładowanie baterii :) Nowości w grafiku znajdziecie niezmiennie w zakładce zajęcia.

Pozostałe grupy, które nie dotarły do mety przed świętami, czekać będą delikatne zmiany.

Jeśli tylko zastanawiasz się czy Twoja grupa ma zajęcia w danym dniu, wejdź po prostu w grafik. Tam przy każdym kursie po kliknięciu w ikonę „i” pojawia się aktualna lista wszystkich spotkań.

Czwartki różnie

Obie grupy, które spotykają się w czwartki na Dąbrowskiego, czekać będzie 20 kwietnia jednorazowa przerwa. Grupy Salsa Pary 0 oraz Salsa Choreo mają zatem odpoczynek.

Hardkorowców z grupy Choreo mimo wszystko gorąco zachęcamy do spotkania się we własnym zakresie w mikro grupach, co by nie zapomnieć materiału ;)

Inaczej wygląda sprawa z grupą Bachaty 1 na Pocztowej, która 20 kwietnia spotyka się normalnie, zgodnie z planem.

Wtorki mają fart, Środa nową godzinę

Tak się pięknie złożyło, że mimo kwietniowej zawieruchy, wszystkie wtorkowe grupy spotykają się bez przerwy :) Ach te wtorki!

Co więcej w środę 26 kwietnia ekipa Lindy Hop Szczecin robi swingową potańcówkę :) Bądźcie czujni!

Delikatne zmiany dosięgną natomiast środową grupę Bachaty 1. Mianowicie zarówno 19 kwietnia jak i 26 kwietnia przeniesiemy wyjątkowo zajęcia z godziny 20:40 na 20:15. Poza tą drobną korektą, wszystko po staremu.

Kiedy wszystko wraca do normy?

Dokładnie od czwartku 4 maja. Wtedy też zaczną powstawać nowe, wiosenne grupy.

Tymczasem życzymy Wam kochani raz jeszcze smacznego dyngusa, mokrych jajek i tanecznej wiosny!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl