Masz już za sobą 8 zajęć Salsy w parach? Świetnie! Nie siedź więc w domu, wybierz taniec! Weź udział w kursie kontynuacyjnym, poszerz swoją wiedzę, spędź aktywnie czas i nawiąż wspaniałe znajomości na lata :)

Dla kogo?

Na zajęciach tej grupy nie będziemy pokazywać podstaw Salsy. Oznacza to, iż poziom Salsa Pary 1 jest skierowany do osób, które ukończyły co najmniej kurs dla początkujących. Twoja przygoda nie zaczęła się w Quiero Salsie? Nie szkodzi, jesteśmy towarzyscy i chętnie się poznamy :) Ten kurs jest dla Ciebie o ile masz za sobą od 6 do 10 zajęć Salsy.

Kiedy i za ile?

Kurs ruszy 3 kwietnia. Grupa spotykać się będzie w każdy poniedziałek w godzinach od 20:15 do 21:45. Koszt całego kursu obejmującego 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej to równiutko 150 PLN od osoby.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu masz szansę zdobyć karnet na cały kolejny etap :)
Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Co w ramach kursu?

Przede wszystkim utrwalamy i poszerzamy wiedzę zdobytą na kursie dla początkujących. Rozbudowujemy nasz zasób o nowe, przydatne figury oraz kroki solowe, zrobimy również pierwsze podejście do interpretacji muzyki czy izolacji. Spróbujemy też popracować nad wzmocnieniem pamięci ruchowej poprzez łączenie kilku figur w mikro układy.

Gdzie przyjść?

Zajęcia tej grupy odbywać się będą w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28 w Szczecinie. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl