Kochani, po króciutkiej przerwie zapraszamy na drugą edycję letnich, intensywnych kursów. Już pod koniec sierpnia startujemy z trzema kursami kontynuacji Salsy w parach. Weź udział i wskocz na wyższy poziom!

Tuż po zerówce

Grupę na poziomie Salsa Pary 1 kierujemy do osób, które ukończyły kurs dla początkujących. Jest to zatem pierwszy poziom średnio-zaawansowany. Grupa spotykać się będzie dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i środy, w godzinach od 19.00 do 20:30 w sali przy ulicy Dąbrowskiego. Pierwsze zajęcia już 3 września. Kurs obejmuje 10 spotkań, z których każde trwa dokładnie 1,5 godziny zegarowej. Cena udziału w zajęciach to jedyne 160 PLN od osoby

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Dla tańczących od kilku miesięcy

Osobom, które ukończyły kurs na poziomie pierwszym sugerujemy natomiast dołączenie  grupy Salsa Pary 2. Kurs ten obejmuje 5 spotkań po dokładnie 2 godziny zegarowe i kosztuje 140 PLN od osoby. Spotykać się będziemy w godzinach od 20.00:00 do 22:00 w sali na Pocztowej. Pierwsze zajęcia tej grupy ruszą już 6 września.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Dla tych, co mają swoje w nogach

Na koniec pozycja dla osób, które niejedno już w salsie widziały i ukończyły minimum drugi poziom Będzie to grupa Salsa Pary 3 spotykająca się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek od 20:00 do 22:00, również w sali na Pocztowej.

Ten kurs także obejmuje 5 spotkań i kosztuje 140 PLN od osoby.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Linki do mapek dojazdowych znajdziecie w dziale Lokalizacje.

Jeśli macie inne pytania, a nie znaleźliście odpowiedzi w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami, to chętnie Wam o wszystkim opowiemy Dane kontaktowe znajdziecie w dziale Kontakt

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl