Ostatnia intensywna grupa dla początkujących przed rozpoczęciem nowego sezonu 2016/2017! Weź udział w kursie, naucz się tańczyć od podstaw i nawiąż wspaniałe znajomości na lata :)

Zobacz pełny grafik wrześniowy

Intensywny kurs dla początkujących Salsa Pary 0 ruszy w środę 7 września. Grupa spotykać się będzie dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz środę w godzinach od 19:00 do 20:30. Koszt całego kursu obejmującego 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej to dokładnie 150 PLN od osoby.

 

Czego się spodziewać?

Na zajęcia nie trzeba ubierać się w żaden specjalny sposób. Załóż po prostu ulubione ciuchy, które nie krępują ruchów oraz wygodne buty. Co więcej, aby wziąć udział w kursie nie potrzebujesz pary! Nie dość, że na zajęcia przyjdą zarówno wolne partnerki jak i wolni partnerzy, to jeszcze przez cały czas będziemy robili regularne zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym.

Co w ramach kursu? Absolutne podstawy salsy. Poznasz krok podstawowy, obroty w parach, proste solowe kroki oraz kilka najważniejszych figur w całej salsie. Oprócz tego podstawy bachaty i ruedy de casino. Do tego tona śmiechu, mnóstwo zdrowego ruchu oraz wiele nowych znajomości :)

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Gdzie przyjść?

Zajęcia tej grupy odbywać się będą w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl