Lipcowe SUPowanie z Energysport

Już od 75 PLN
Partnerzy: Energysports

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neo.pl/CUST008221/quierosalsa.neo.pl/public_html_open/wp-content/themes/banshee/event-content-plan.php on line 22
15 lipca 2017 (sobota)

Opis wydarzenia

Kochani!

Już 15 lipca zabierzemy Was  Razem z Energysport  na całodniowy wypad na SUP-ach, będziemy przemierzać jeziora i rzeki Pojezierza Drawskiego na naszych ulubionych deskach :) Na półmetku czekać nas będzie pyszne jedzonko, więc o prowiant nie musicie się martwić. Miejsc jest niewiele, możemy zabrać maksymalnie 14 osób. Zainteresowanych jest sporo, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. Dla tych co jeszcze nie wiedzą czym SUP’y są, króciutkie przypomnienie:

Stand Up Paddleboard: czyli o deskach z wiosłem. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja, aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie poprawisz sylwetkę. Może być formą delikatnego ćwiczenia połączonego z relaksem lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla siłowni! SUP poprawi nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju.

Zdjęcie autorstwa Marcina Jabłońskiego

To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny. Dzięki minimalnemu zanurzeniu możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na desce z wiosłem daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając zarówno po rzekach, jeziorach jak i morzach. Stojąc na wodzie widzisz więcej! SUP nie jest tak uzależniony od warunków pogodowych jak inne sporty wodne (jedyną przeszkodą jest silny wiatr na otwartych, dużych akwenach). Po opanowaniu podstaw sport ten jest bardzo bezpieczny. Deska z wiosłem to wspaniała alternatywa dla kajaka czy windsurfingu w bezwietrzne dni.

Koszt: 75 PLN od osoby

Cena zawiera:

  • wypożyczenie sprzętu
  • kamizelki
  • pianki dla chętnych
  • jedzonko i napoje
  • gwarantowane uśmiechy :)

Dojeżdżamy na miejsce własnym transportem. Jeśli nie macie jak dojechać, pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić nas o pomoc. Miejsce w samochodzie na pewno się znajdzie:)

 

Plan wydarzenia

Wydarzenie zakończone

Dziękujemy pięknie za udział w wydarzeniu!