Kochani!

Pamiętacie Majówkę u Witka? Jeśli tak to jestem przekonana, ze na pewno tam wrócicie, jeśli nie braliście w niej udziału, to tym razem nie może Was zabraknąć:). Będziemy tańczyć, na zajęciach i na pracitsach, pływać na SUP’ach, nurkować, żeglować i może uda nam się spróbować windsurfingu, nie zabraknie także klimatycznych wieczorów przy ognichu, kącika gier prowadzonych przez Bartosza i Ninę:), nocnych biegów po lesie i beztroskiego wypoczynku na plaży:) o ile starczy czasu…:)

 

Kiedy: 17-19.06.2016

Gdzie: Czaplinek, osrodek Drawtur

Plan ramowy:

Spotykamy się w piątek wieczorem, rozpoczynamy zajęciami tanecznymi, po zajęciach ognisko i wieczorno-nocny practise. W sobotę wstajemy skoro świt, zaczynamy od zajęć tanecznych, potem dzielimy się na podgrupy i ruszamy na wodę. Popołudniu wracamy do tańca, tym razem na sali spędzimy aż 3h. wieczorem znowu ognicho i practise. Niedzielny poranek rozpoczynamy tanecznym krokiem, by znowu wrócić do zajęć na wodzie. Wieczorkiem niestety przyjdzie nam się pożegnać, ale na szczęście spotkamy się niebawem w Szczecinie:)

Koszt:

130 zł/os opcja na leniucha, czyli dwa noclegi, 7h zajęć tanecznych, 2 practisy

214 zł/os opcja na leniucha ale z pełnym wyżywieniem. W piątek zaczynamy kolacja, kończymy obiadem w niedziele. ( I tu opcja jest do przemyślenia, kolacje możemy zamienić na Grilla).

Noclegi w domkach 2, 3 i 5 osobowych

Zajęcia na wodzie:

Wyjazd ten stworzyliśmy głownie z myślą o SUPach ( Stand Up Paddleboard )czyli o deskach z wiosłem. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie, jest sportem dla każdego. Nie ma znaczenia wiek czy kondycja. Aby wiosłować nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania fizycznego, za to ćwicząc regularnie, poprawisz sobie sylwetkę. Może być formą delikatnego ćwiczenia połączonego z relaksem lub wymagającym fizycznie treningiem. Jest to doskonała alternatywa dla siłowni! SUP poprawi ci nie tylko sylwetkę, ale jest także gwarancją poprawy nastroju.To nowy sposób na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, relaks i świetną zabawę dla całej rodziny. Dzięki minimalnemu zanurzeniu możesz pływać w każdych warunkach. Pływanie na Desce z wiosłem, daje możliwość dotarcia do niedostępnych wcześniej miejsc, pływając po rzekach, jeziorach i morzach. Stojąc na wodzie widzisz więcej! SUP nie jest tak uzależniony od warunków pogodowych jak inne sporty wodne ( jedyną przeszkodą jest silny wiatr na otwartych, dużych akwenach). Po opanowaniu podstaw sport ten jest bardzo bezpieczny. Deska z wiosłem to wspaniała alternatywa dla kajaka czy windsurfingu w bezwietrzne dni.

Koszt: 90 zl/ sob i niedz, około 3-4h każdego dnia

Program DISCOVER SCUBA DIVING:
Program skierowany do osób nie posiadających certyfikatu nurkowego, umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie. Program
DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu na kursie Open Water Dive. Jest prowadzony pod bezpośrednim nadzorem instruktora lub divemastera. Składa się z krótkiego wykładu teoretycznego o bezpieczeństwie i podstawowych wiadomości nurkowych oraz
nurkowania na wodach basenowych lub baseno – podobnych(jezioro). Podczas programu DiscoverScubaDiving, zapoznasz się z zasadami oddychania i technikami wyrównywania ciśnienia,zasadami używania sprzętu nurkowego, znakami nurkowymi, technikami oczyszczania automatu i maski z wody.
Minimalny wiek uczestnika 10 l.
Koszt: 100 zł
Jeśli chodzi o kwestie zajęć wodnych, wybrana opcja zależy od Waszych preferencji. Jedna opcja nie wyklucza drugiej, możecie łączyć je dowolnie. Niebawem pojawia się także informacje o, żaglach, windsurfingu i jeździe konnej:). Bądźcie czujni i rezerwujcie miejsca!
Zapisy: Ponieważ sporo jest chętnych na nasze miejsce, musimy zarezerwować ośrodek dość szybko. Prosimy zatem o rezerwacje miejsc do 08.05.2016. Wpłat prosimy dokonywać osobiście na zajęciach według grafiku.