Roześmiana ekipa Lindy Hop Szczecin przyciąga jak magnes! Jeśli więc nucisz czasem Po Słonecznej Stronie Ulicy pod prysznicem, chcesz nauczyć się tańczyć lub masz po prostu wolne środowe wieczory, to Swing jest właśnie dla Ciebie!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Lindy Hop 1 to grupa, która ma już za sobą podstawy tego tańca, ale nadal zgłębia swingowe tajniki. Spokojne tempo prowadzenia zajęć, proste figury i szlifowanie Żaby

Lindy Hop 2 z drugiej strony to grupa doskonaląca technikę i rozszerzająca swój repertuar taneczny. Przeznaczona jest dla osób, które kurs LH1 mają już za sobą.

Kiedy? Za ile?

Sprawa jest bardzo prosta, bowiem oba kursy startują w środę 13 grudnia. Jako pierwsza, w godzinach od 19:00 do 20:15, spotykać się będzie grupa LH2. Później natomiast, w godzinach od 20:30 do 21:45 przyjdzie czas na ekipę początkującą.

Oba kursy obejmują łącznie 8 zajęć, przez co ostatnie zajęcia przypadają na środę 7 lutego. Koszt uczestniczenia w zajęciach to jedyne 120 PLN od osoby. Czyli malutko

Gdzie będą zajęcia?

Swingowe zajęcia prowadzimy niezmiennie w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w szkole tańca Milagro, czyli takim małym, w piętrowym budyneczku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl