Nie bój się zimy! Spędź ją w sensualnych objęciach Bachaty! U nas możesz zarówno poznać ten taniec od podstaw jak i zgłębić jego tajniki. Dziesięć spotkań w wyjątkowej cenie i stajesz się sensualnym zwierzęciem!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Bachata 1 to pozycja skierowana do wszystkich chcących poznać podstawy tego przepięknego, sensualnego tańca Spokojne tempo prowadzenia zajęć, każdy ruch i każda figura rozłożona na czynniki pierwsze. Grupa ta będzie spotykać się we wtorki, począwszy od 9 stycznia.

Bachata 2 to kurs przeznaczony dla osób, które znają już podstawy Bachaty. Nieco przyspieszymy i zaznajomimy się z trudniejszymi figurami. Spotykać będziemy się w czwartki a pierwsze zajęcia przypadają już na 4 stycznia.

W jakich godzinach? Ile to kosztuje?

Oba kursy będą miały zajęcia w godzinach od 20:15 do 21:45 i będą obejmowały łącznie 10 spotkań. Koszt udziału w zajęciach to tylko 160 PLN od osoby, czyli po taniości.

Z okazji piętnastolecia naszej szkoły przewidujemy rytualne losowanie karnetu na dowolny kurs w QS na ka koniec zarówno jednego jak i drugiego kursu

Gdzie przyjść?

Obie grupy będą bachatowały w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl