Wszyscy tańczą już Salsę. Chcesz dołączyć? :) Jeśli masz wolne wtorkowe wieczory, przyjdź na nasz kurs, aby zawiązać nowe, cudowne znajomości i spędzić aktywnie czas! Już we wtorek 8 grudnia o godzinie 20:00 w sali przy Pocztowej ruszy nowiutka grupa dla osób początkujących. Przyjdź na kurs jeszcze przed świętami, by w nowym roku wymiatać na parkietach!

Wtorkowy kurs dla początkujących to łącznie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy wtorek w godzinach od 20:00 do 21:30. Kurs obejmie podstawy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 10 spotkaniach to jedyne 150 PLN od osoby.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników rozlosowany zostanie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl