Wszystko ostatnio płynie dość mocno wzburzonymi wodami, dlatego nie do końca nas to zaskoczyło, a jednak zadziało się to chyba w najmniej odpowiednim momencie, a może właśnie moment jest najbardziej odpowiedni, ale jeszcze nie zdajemy sobie z tego sprawy?

Niezależnie od tego, co nam los szykuje, fakt jest taki, że do końca października musimy opuścić naszą dotychczasową siedzibę.
Dobra wiadomość jest taka, że nowe miejsce znajduje się dosłownie trzy bramy dalej, więc wciąż pozostajemy w tej samej okolicy, ale w związku z czekającymi nas w najbliższy weekend remontami i przeprowadzką może się okazać, że w pierwszym tygodniu zajęcia niektórych grup mogą się nie odbyć. Będę informować Was na zajęciach, będę nanosić zmiany w grafiku, będę wrzucać info na FB i będę wysyłać Wam wiadomości. Bądźcie czujni

!!!Ważna informacja jest taka, że do niedzieli 30 października wszystkie zajęcia odbywają się bez zmian!!!!
Wszystkie zajęcia oprócz! naszych „praktyk”, których zdecydowałam się już w starym miejscu nie robić. Raz, że w najbliższy weekend dzieje się sporo na tanecznej scenie w naszym mieście, więc jeśli macie ochotę potańczyć to na pewno będzie ku temu okazja a dwa, że i w tym przypadku wzburzone wody oceanu życia sprawiły, że kolejny raz musimy zmienić plan.

Dlatego nie ubolewam, czekam na lepszy czas, jeśli ma przyjść to przyjdzie i wtedy się spotkamy, już w nowym miejscu, może w spokojniejszym czasie. Bądźcie czujni o wszystkim będziemy informować Was na bieżąco.

A tymczasem spokojnego weekendu Wam życzymy! Do zobaczenia na zajęciach!