Letnie kursy pomału dobiegają końca, sierpień od zawsze był dla nas miesiącem regeneracji, dlatego na kolejny etap salsowego wtajemniczenia zapraszamy już 17 września! Tego dnia ruszamy z grupą dla osób, które ukończyły już naszą „zeróweczkę”

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które dopiero skończyły kurs dla początkujących. Nadal stosunkowo spokojne tempo prowadzenia zajęć, jednak pojawią się już pierwsze footworki czy pierwsze elementy izolacji.

Brzmi dobrze. Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Wrześniowy kurs Salsa Pary 1 obejmuje aż 12 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia tej grupy odbywać się będą raz w tygodniu, w każdy kolejny wtorek. Spotykać się będziemy w godzinach od 20:15 do 21:45. Cena kursu to jedyne 215 PLN od osoby.

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy zajęć mogą bezpłatnie uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. No nic tylko tańczyć!

Gdzie tańczymy?

Salsować będziemy w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl