Już drugi raz w tym semestrze na zajęcia kursu dla początkujących stawiło się zdecydowanie więcej panów od dziewczyn :) Co to oznacza? Dziewczyny, jesteście potrzebne! Grupa dla początkujących wystartowała w ostatni wtorek i wciąż można do niej dołączyć. Wystarczy przyjść na drugie zajęcia kursu we wtorek 15 grudnia o godzinie 20:00 do sali przy Pocztowej!

Wtorkowy kurs dla początkujących to łącznie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w każdy wtorek w godzinach od 20:00 do 21:30. Kurs obejmuje podstawy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 10 spotkaniach to jedyne 150 PLN od osoby.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników rozlosowany zostanie karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywają w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl