Kochani!!! Rok szkolny rozpocznie sie z pierwszym dniem października, ale impreze inaugurujacą i zarazem wyjątkową dla nas z wielu powodów postanowiliśmy zrobic w Dzień Nauczyciela czyli 14.10.2012. Po pierwsze dlatego, że wyjątkowo w tym roku to świeto wypada w niedziele, czyli w dzień w który już od kilkunastu lat w naszym mieście odbywają sie wieczorki z muzyka latynoamerykańską pomimo wielu przeciwności losu, tylko i wyłącznie dzieki wytrwałości, determinacji i wielkiej muzycznej pasji Waldka Kulpy. Po drugie dlatego, że właśnie w 2002 roku spotkałam pierwszą w moim życiu salsouczycielke Ole Leszczewicz i w tymże roku zaczełam przecierac zupełnie nieświadomie pierwsze szlaki mojej indywidualnej ścieżki belferskiego rozwoju:)……choc nigdy tego nie chciałam:):):)bo wydawało mi sie, że pasja i praca zawodowa w żaden sposób nie moga byc kompatybilne:)… Ale…z powodów od nas poniekąd niezależnych, nasze jubileuszowe spotkanie z Olą i Mackiem zmuszeni jesteśmy przełożyc na grudzień.

Zatem już teraz zapraszamy Was 8-9.12.2012 na dwudniowe warsztaty z instruktorami warszawskiej szkoły Montuno Aye, oraz 09.12.2012 na mikołajkowo-przedświąteczną edycje Clubu Tropicana w Rocker Pub, na której to jak za dobrych czasów bywało:), spotkamy sie by domowej roboty wypieków, pierogów, klusek z makiem tudzież sałatek spożyc i do białego rana…wypocic:):):)

Nie zmienia to faktu, że 14.10.2012 obowiązkowo spotykamy sie w Rockerze, by ten wyjątkowy dzień wspólnie uczcic, pokazy obejrzec i przy odrobinie szcześcia karnety miesieczne lub indywidualne lekcje w szkole tanca DKDANCE i MILAGRO wygrac. Zadania nie bedą trudne:) a nagród sporo!!! Natomiast przez cały rok kalendarzowy 2013 jako, ze jest to z wielu powodów dla mnie rok przełomowy, bedzie losowywany w każdej grupie na ostatnich zajeciach każdego etapu, jeden karnet na cały kolejny trzy-miesieczny kurs. Pierwsze losowanie odbedzie sie już w edycji jesiennej tego roku. Oprócz tego czeka Was troche globtroterskich wyjazdów:)na których to pokonywac bedziecie własne słabości, rozwijac nowe pasje i przede wszystkim aktywnie odpoczywac:), a najważniejszy z nich dla mnie to wyjazd narciarsko – taneczny, na którym to nastąpi ciąg dalszy jubileuszowych obchodów współpracy z Warszawską Szkołą Montuno Aye .Szczegóły niebawem!