Korepetycje

Kochani, mamy dla Was nietypową ofertę! Zapraszamy serdecznie na taneczne korepetycje w zakresie przestawiania się z salsy on1 na on2 :) Lekcja odbędzie się w najbliższą środę 11 lutego w godzinach od 19:00 do 20:00 w sali na Pocztowej. Osoby, które zapisały się na warsztaty z Fibe i Klaudyną mogą wziąć udział w lekcji za darmo! Cena dla pozostałych osób to jedyne 10 PLN.

Lekcja ma na celu pokazać Wam różnice pomiędzy tymi dwoma stylami, abyście mogli swobodnie wziąć udział w Walentynkowych Warsztatach. W ramach krótkiej, godzinnej lekcji poznacie różnice w krokach, podstawowe figury oraz sposób prowadzenia.

Druga taka lekcja odbędzie się w piątek 13 lutego na imprezie latynoskiej w Kosmos Music Club. Jedną z animacji którą osobiście tym razem poprowadzi Fibe oraz Klaudyna będzie właśnie przestawianie się pomiędzy stylami salsy.

Adres oraz mapkę dojazdową do sali na Pocztowej znajdziecie na naszej stronie w zakładce lokalizacje. Więcej informacji o samych warsztatach znajdziecie z kolei na specjalnie przygotowanej stronie:

Wejdź na wyższy poziom tańca

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl