Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi pełne słońca i tropikalnej muzyki aż trzy różne kursy dla początkujących! Daj się porwać wakacyjnej przygodzie i rozpocznij swój gorący romans z tańcem :)

Salsa Pary 0, czyli pakiet trzech stylów to nasz flagowy kurs i obowiązkowa pozycja dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty i ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole. Jest to najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Bachata 1 to kurs podstaw bachaty. Tę opcję polecamy osobom, które są zdecydowane na poznawanie tego konkretnego tańca. Nieco wolniejsza i bardziej romantyczna muzyka idzie w parze ze standardowo wysokim natężeniem uśmiechów i ciekawymi kombinacjami figur.

Salsa Ladies, czyli Ladies’ Styling to wyjątkowe zajęcia dla pań, które chcą potańczyć solo, popracować na ruchem bioder, rąk i stóp w tańcu. Podczas każdych 90 minut poświęcimy czas na to, aby poczuć się pewnie (a co za tym idzie seksownie:)) w swoim ciele w przyjaznym gronie innych kobiet.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Wszystkie trzy kursy obejmują po 10 zajęć po 1,5h i kosztować będą 150 PLN od osoby (140 PLN dla posiadaczy naszych pomarańczowych kuponów rabatowych). Na zakończenie wszystkich kursów przewidujemy standardowe losowanie karnetu wśród uczestników grup :) Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

To zależy, Bachata i Ladies będą spotykać sie na Pocztowej 31/33, natomiast Salsa Pary 0 na Dąbrowskiego 28.

Sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Z kolei sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl