Nowy rok zbliża się wielkimi krokami! Szukasz nowego wyzwania? Chcesz spędzić aktywnie czas, naładować się pozytywną energią i nawiązać nowe, wspaniałe znajomości? Wybierz salsę! Nowy kurs salsy od podstaw to najlepsze co możesz zrobić dla siebie zrobić!

W nowym roku kalendarzowym, już w styczniu przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje dla osób początkujących!
Jedną grupę, na której będziemy uczyć się tańczyć w parze „Salsa Pary 0” oraz jedną grupę „Salsa Solo 1”. Obie grupy adresowane są do osób, które swoją przygodę z tańcem, pragną dopiero rozpocząć.

Salsa Pary 1

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 20:45 - 22:15
Dzień: niedziela
Start: 23 stycznia

Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 180 PLN/os
Dzień: niedziela
Start: 23 stycznia
Koniec: 3 kwietnia

Zajęcia

23.01 (niedz.), 30.01 (niedz.), 6.02 (niedz.), 13.02 (niedz.), 20.02 (niedz.), 6.03 (niedz.), 20.03 (niedz.), 3.04 (niedz.)

Salsa Solo 1

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 19:00 - 20:30
Dzień: środa
Start: 12 stycznia

Szczegóły

Ilość zajęć: 8
Cena: 180 PLN/os
Dzień: środa
Start: 12 stycznia
Koniec: 23 marca

Zajęcia

12.01 (śr.), 19.01 (śr.), 26.01 (śr.), 2.02 (śr.), 9.02 (śr.), 23.02 (śr.), 9.03 (śr.), 23.03 (śr.)

Odwołane zajęcia

16.03 (śr.)

Salsa Pary 0 i Salsa solo 1 to nasza flagowe pozycja i obowiązkowe kurs dla wszystkich chcących rozpocząć przygode z nauką tańca. To idealny wybór dla tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą, w spokojnym tempie spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie.

Wchodzę w to! Jaki jest plan?

Sprawa wygląda bardzo prosto. Kurs obejmuje łącznie 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 180 PLN od osoby

Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

W związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany dotyczące organizacji zajęć i zapisów. Pragniemy by na zajęciach każdy z Was czuł się komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym w najbliższym czasie znacznie ograniczymy ilość osób biorących udział w zajęciach.

Zanim zatańczymy w parze, musimy być pewni, że doskonale czujecie się tańcząc kroki solo:) Bo jak tu prowadzić partnerkę, jak tu podążać za parterem jeśli krok podstawy jest dla nas zagadką, jeśli ciało chce w prawo a głowa w lewo;). Jeśli nie masz pary, a pragniesz wziąć udział właśnie w tym kursie, skontaktuj się z nami:)Zrobimy co w naszej mocy, by pogodzić Wasze potrzeby, by sprawić Wam radość i nie dawać powodów do zmartwień.

Salsa solo 1 to zajęcia nie tylko dla kobiet. Zapraszamy na nie zarówno Panie jak i Panów, którzy są gotowi na duże footworkowe wyzwanie:) Podczas tych zajęć czekać Was będzie duża dawka dobrej muzyki, tańca, dobrej zabawy oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności, które sprawią, że z tygodnia na tydzień będziecie wspinać się na kolejne etapy tanecznego rozwoju Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Jak się zapisać?

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs w dniu zapisu. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach! Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Tkackiej 64. Wejście przez kawiarnię Sweet Hormone Cake&Chocolate.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl