Możemy powiedzieć to już otwarcie – mamy epidemię Salsy w Szczecinie! Ilość chętnych osób do zdobycia nowej, wspaniałej pasji przybywa z każdym dniem. Chcesz też się zarazić? Sprawdź, czy masz od grudnia wolne czwartkowe wieczory. Poznaj nowych, fantastycznych ludzi i spędź aktywnie czas!

Co to za kurs?

Salsa Pary 0 to nasz flagowa pozycja. Zestaw trzech styli, opcja obowiązkowa dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty, a także ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole.

Jest to najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Rozpoczynamy przygodę w czwartek 6 grudnia i spotykać się będziemy w godzinach od 19:00 do 20:30. Kurs obejmuje łącznie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej.

Czy trzeba mieć parę?

Absolutnie nie trzeba mieć pary Wiele osób przychodzi na kurs pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, aby każdy zatańczył z każdym. A dodatkowo, jeśli proporcja nie dopisze, to zaprosimy statystów z wyższych grup i też będzie klawo

Ile to kosztuje?

Malusieńko Kurs kosztuje bowiem 160 PLN od osoby. Płacisz raz, z góry za cały kurs… i po sprawie

Co więcej, w cenę zajęć wliczony jest także darmowy udział w naszych comiesięcznych praktykach. Dodatkowo na zakończenie każdego z kursów przewidujemy losowanie jednego karnetu na kolejny poziom wśród uczestników zajęć

Gdzie tańczymy?

Będziemy spotykać się w sali na Dąbrowskiego 28, znajdującej się w szkole tańca Milagro. Jest to mały, dwupiętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Fajno. A jak to wygląda w praktyce?

A no tak Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl