Kurs dla początkujących

Chcesz jeszcze przed wakacjami zawiązać nowe, wspaniałe znajomości i spędzić aktywnie czas? Przygotowaliśmy dla Ciebie super propozycję na środowe wieczory :) Dołącz do nowej grupy salsy dla początkujących! Już 6 kwietnia o godzinie 20:40 w sali przy Pocztowej ruszy nowa grupa. Przyjdź i poznaj taniec jeszcze wiosną!

Środowa grupa dla początkujących obejmuje aż 12 spotkań po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w każdą środę w godzinach od 20:40 do 22:10. Kurs obejmie podstawy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 12 spotkaniach to jedyne 180 PLN od osoby, co daje 10 PLN za godzinę zegarową.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników wybierzemy karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, a raz w miesiącu organizować będziemy darmowy practice, dla wszystkich głodnych dodatkowej wiedzy :) Szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl