Wystartowaliśmy z październikowym kursem dla początkujących, na którym pojawiło się… prawie 60 osób Postanowiliśmy zatem podzielić niedzielną ekipę na dwie części. I tak oto zostało nam kilka wolnych miejsc na zajęcia drugiej grupy, która ruszy już 22 października.

Salsa Pary 0 to nasze danie główne, pakiet trzech stylów i obowiązkowa pozycja dla chcących nauczyć się tańczyć. W ramach kursu poznasz podstawy salsy, bachaty i ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole. Jest to najlepszy wybór dla osób, które nie miały wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Kurs obejmuje 10 zajęć po 1,5h i kosztować będzie 160 PLN. Grupa spotykać się będzie raz w tygodniu, w każdą niedzielę w godzinach od 17:30 do 19:00.

Na zakończenie kursu przewidujemy standardowe losowanie karnetu wśród uczestników grup

Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

Grupa spotykać się będzie na Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl