Nowy rok szkolny, nowe pomysły i nowe wyzwania! W tym roku stawiamy na Wasz rozwój indywidualny. Wiele przemyśleń dotyczących naszej pracy w poprzednich sezonach oraz nowe doświadczenia sprawiły, iż najbliższy sezon obfitować będzie w zajęcia solo. W zajęcia, na których każda z Was będzie mogła skupić się tylko na sobie, na własnym rozwoju, na własnych emocjach oraz na własnych potrzebach.

W tej chwili stawiamy jeszcze na zajęcia tylko dla Pań, natomiast już niebawem ruszymy z zajęciami koedukacyjnymi, na których czekać Was będzie duża dawka dobrej muzyki, tańca, dobrej zabawy oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności, które sprawią, że z tygodnia na tydzień będziecie wspinać się na kolejne etapy tanecznego rozwoju

Ladies' Styling

Miejsce: Tkacka 64
Godzina: 17:30 - 19:00
Dzień: środa
Start: 16 października

Szczegóły

Ilość zajęć: 10
Cena: 180 PLN/os
Dzień: środa
Start: 16 października
Koniec: 8 stycznia

Zajęcia

16.10 (śr.), 23.10 (śr.), 30.10 (śr.), 6.11 (śr.), 20.11 (śr.), 27.11 (śr.), 4.12 (śr.), 11.12 (śr.), 18.12 (śr.), 8.01 (śr.)

Odwołane zajęcia

13.11 (śr.)

Na początku startujemy z dwoma grupami adresowanymi do kobiet. Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo dziewczyn, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

Zatańczyłabym z Wami!

W takim układzie sprawa wygląda następująco. Każdy z wymienionych kursów obejmuje łącznie 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą tylko raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 180 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie

Co więcej, na koniec ostatnich zajęć odbędzie się losowanie jednego karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród dziewczyn biorących udział w kursie Do tego każda z Was może za darmo uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. Prawda, że super?

Jak się ubrać?

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, niekrępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne i na pewno wygodne! O szczegółach będziemy rozmawiać na pierwszych zajęciach

Gdzie będą zajęcia?

To zależy do grupy, którą wybierzecie. Z grupą czwartkową będziemy spotykać się w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w szkole tańca Milagro, czyli takim małym, uroczym, jednopiętrowym budyneczku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Natomiast z grupą środową spotykać będziemy się w Ognisku Muzycznym na ulicy Pocztowej 31/33.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl