Nowy rok szkolny, nowe pomysły i nowe wyzwania! W tym roku stawiamy na Wasz rozwój indywidualny. Wiele przemyśleń dotyczących naszej pracy w poprzednich sezonach oraz nowe doświadczenia sprawiły, iż najbliższy sezon obfitować będzie w zajęcia solo. W zajęcia, na których każdy z Was będzie mógł skupić się tylko na sobie, na własnym rozwoju, na własnych emocjach oraz na własnych potrzebach.

Już w listopadzie pragniemy zaprosić Was na footworkowo – bodymovementove zajęcia nie tylko dla kobiet. Zapraszamy na nie zarówno Panie jak i Panów, którzy są gotowi na duże footworkowe wyzwanie:) Podczas tych zajęć czekać Was będzie duża dawka dobrej muzyki, tańca, dobrej zabawy oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności, które sprawią, że z tygodnia na tydzień będziecie wspinać się na kolejne etapy tanecznego rozwoju

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Będzie dużo… wszystkiego Dużo nowości, dużo wiedzy, dużo powtórzeń, dużo muzyki którą kochacie, a przede wszystkim cudne towarzystwo osób, które dzielą z nami pasję! A co może być piękniejszego?

Zatańczyłabym z Wami!

W takim układzie sprawa wygląda następująco. Kurs obejmuje łącznie 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia odbywać się będą tylko raz w tygodniu. Cena całego kursu to jedyne 180 PLN od osoby

Co więcej, na koniec ostatnich zajęć odbędzie się losowanie jednego karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego każda z Was może za darmo uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. Prawda, że super?

Jak się zapisać?

W związku z obecną sytuacją, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zmiany dotyczące organizacji zajęć i zapisów. Pragniemy by na zajęciach każdy z Was czuł się komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym w najbliższym czasie znacznie ograniczymy ilość osób biorących udział w zajęciach. Zrobimy co w naszej mocy, by pogodzić Wasze potrzeby, by sprawić Wam radość i nie dawać powodów do zmartwień.

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych możliwe jest po wcześniejszym zapisaniu się na wybrany rodzaj zajęć. Zapisu na kurs można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy z grafiku znajdujący się na naszej stronie w dziale Zajęcia.

By dokonać ostatecznej rezerwacji miejsca na kursie należy dokonać opłaty za kurs najpóźniej na pięć dni przez rozpoczęciem kursu, w przeciwnym razie rezerwacja traci ważność. Wpłaty za zajęcia należy dokonać na konto bankowe:

Odbiorca: Agencja Artystyczna Quierosalsa Małgorzata Ligocki
Numer konta: 67 1140 2004 0000 3102 3456 3829

podając imię, nazwisko oraz nazwę kursu, którego wpłata dotyczy.

Do zobaczenia na zajęciach!Dołożymy wszelkich starań by czas, który spędzicie z nami był niezapomniany!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Regulamin

Gdzie będą zajęcia?

Będziemy spotykać się w sali przy ulicy Tkackiej 64. Wejście przez kawiarnię Sweet Hormone Cake&Chocolate.

Jak się ubrać?

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, niekrępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne i na pewno wygodne! O szczegółach będziemy rozmawiać na pierwszych zajęciach

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl